Logic Sept+

Alkollü dezenfektanların sağlığımıza aşırı derecede zarar verdikleri bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır. O zaman ellerimizi nasıl koruyabiliriz ? 0 alkol ve özel bileşenleri sayesinde etkili ve uzun süreli koruma sağlar, bakteri ve virüsleri yok eder. Bağımsız laboratuvar testleri, ürünümüzün 3 yaşından büyük her birey için uygun olduğunu gösteriyor. Logic Sept+ bu nedenle ana okullarında, okullarda, kreşlerde ve bakım evlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yaygın dezenfektanların yan etkilerinden kurtulun ve yenilikçi formüllerimizden faydalanın. Çevre dostu ve sağlığınıza zarar vermeyecek, içerisinde hiç alkol bulundurmayan dezenfektanımızdan faydalanın.

Logic Sept+ sağlığınız için en iyisi. Alkol içermeyen (%0) dezenfektanımızla kendinizi zararlı bakteri ve virüslere karşı koruyun. Dezenfektanımız küf bakterileri, çok dirençli mikroplar (MRSA), zarflı virüsler (korona virüs), SARS, Herpes Simplex, kuş gribi (HSN1), domuz gribi (H1N1), HBV, HIV, HCV vb bakterileri etkisiz hale getirir.

Kullanım Talimatları

Uygulama Alanları?

Logic Sept+ zarflı virüsleri (korona virüs tipleri, SARS, vb.) ve bakterileri yok etmek için özel tasarlanmış ve alkol içermeyen bir dezenfektandır. Bu ürün el ve cilt için uygundur. Bu yüzden, Logic Sept+’ı çocuklar ve yaşlılar rahatlıkla kullanabilir.
Logic Sept+ ;
– Evinizde
– İş Yerinizde
– Ana okullarında ve Kreşlerde
– Okullarda ve Üniversitelerde
– Otellerde ve Barlarda
– Restorantlarda ve daha fazla alanlarda kullanılabilir. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Logic Sept+, benzalkonyum klorür ve aloe veradan oluşur. Özel formülümüz, cildinizi ve ellerinizi en az 3 saat korur. Bu nedenle, ellerinize ve uyguladığınız yüzeylere bakteri ve virüslerin yerleşmesine izin vermez. Dermatolojik ve diğer laboratuvar testlerinde herhangi bir yan etki tespit edilmemiştir. Hamileler ve bebek emziren anneler için kullanımı uygudur. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşumunda, doktorunuza ya da eczacınıza danışın.

Nasıl Uygulanır?

Cilt ve el dezenfeksiyonu için 1-2 ml Logic Sept+ yeterlidir. Bu miktar ellerinizi tamamıyla kaplar. Ellerinizin tamamıyla kurumasını bekleyin. Bu işlem birkaç saniyenizi alır. Geleneksel dezenfektanların dezenfeksiyon gücü sadece birkaç dakika sürer. Logic Sept+ ise en az 3 saat’e kadar sizi korur. Hiç alkol içermeyen dezenfektanımızı her el yıkamadan sonra güvenle kullanabilirsiniz.

Diğer Dezenfektanlarımız

Logic SEPT

Logic sept, el ve ciltteki virüs ve bakteriyi yok etmek için kullanılır.

Sipariş Et

Logic GERM

Logic Germ, yüzeylerdeki bakteri ve virüsleri yok etmek için kullanılır.

Sipariş Et

MOLDEX

 Moldex küf, bakteri ve diğer zararlı mikroorganizmalara karşı kullanılır.

Sipariş Et

Hayvanların Dezenfeksiyonu Neleri Kapsar?

Araştırmacılara göre bazı pandemilerin kaynağı hayvanlardan gelen enfeksiyon hastalıklardan oluşuyor. Hayvanların sağlıklı yetişmesini engellememek için‚ onları bu yüzden deli dana ya da grip enfeksiyonlardan korumalıyız. Bu nedenle güçlü ve etkili bir dezenfektan geliştirdik. LogicSept dezenfektan serinin insanlar ve hayvanlar için tasarlanmıştır. Aktif bileşenler doğrudan kullanım için uygundur. Bu yüzden seyreltme veya daha sonra suyla yıkama ihtiyaç duymayacaksınız. Geleneksel dezenfektanların ve sterilizasyon solüsyonlarının aksine, alkol içermeyen LogicSept, ksenobiyotik değildir ve insan vücudu veya sıcakkanlı hayvanlar üzerinde zararlı (mutajenik, onkojenik, alerjik) etkileri yoktur.

Logic Sept+ hayvan dezenfektanı enfeksiyon hastalıklara neden olan mikropları giderir.

Logic Sept+; hayvanların vücutlarında bulunan bakteri, virüs ve mantarları yok eder. En iyi ürün yayımı için ULV dezenfeksiyon makinemiz ile Logic Sept + kullanmanızı tavsiye ederiz. Dezenfektanımız alkolsüz olduğundan, diğer alkol bazlı dezenfektan türlerine rağmen makinemizde patlama riski yoktur. Dahası, acohol, hayvanların sağlığına çok fazla zarar verir ve hayvanların ve can alıcı alanların anında yeniden çimlenmesine yol açar. Alkolsüz dezenfektan, yeni nesil dezenfektanlardır. Logic Sept + ürünümüz biyo bazlı ve çevre dostudur. Bu şekilde iş itibarınız da korunur.

Kirli Hayvanların ve Kirli Yaşam Alanlarının Riskleri Nelerdir? 

Ahırları temizlenemeyen ahırlar birçok hayvan enfeksiyonuna yol açabilir. Çeşitli hayvan hastalıklarının da insanlar üzerinde olumsuz etkileri olabilir (H1N1, H5N1). Büyük ölçekli hayvan hastalıkları salgınlarına neden olabilir. Bu salgıların sonucunda; büyük hayvan kayıpları, ekonomik kayıplar, hayvan katliamı,
çiftlik sahiplerinin iflası, tüketicinin hayvan ve hayvansal ürünleri satın alma isteksizliği oluşması ve ticari kısıtlamalar yaşanabilir.

Hayvan Dezenfekanı Logic Sept+ Nasıl Kullanılmalı?

1. Logic Sept + kullanmadan önce yüzey temizlenmelidir. Yatak takımlarını, yiyecek ve su kaplarını çıkarın.
2. Tüm organik maddeleri (dışkı, idrar, kan, solunum salgıları ve kir) çıkarın. Sabun veya genel bir temizleyici kullanabilir, durulayabilir ve kurutabilirsiniz.
3. Seyreltilmiş ürünü tüm alan boyunca uygulayın. ULV makinemizi de kullanabilirsiniz, Logic Sept + ile mükemmel çalışır. Yüzeyler dezenfektan ile minimum 10 dakika ıslak kalmalı ve ardından kurumaya bırakılmalıdır. Ürünümüz çevreye veya hayvanlara zarar vermediği için durulamanıza gerek yoktur.

Ürünün Avantajları Nelerdir?


1.
Hızlı ve etkili dezenfeksiyon sağlar

2. İnfluenza A ve İnfluenza B Virüslerine Karşı Etkili

3. Zararlı bakterilerin% 99,9'unu öldürür

4. Kalıntı bırakmadan hızla kurur

5. Tüm hayvan türlerinin hijyenini sağlar

6. Yatak takımını, zemini ve havayı güçlü bir şekilde kurutur ve hayvanların mikro iklimini ve sağlığını iyileştirir.

Nerelerde Kullanılır?

Kümesler : 

Logic Sept +, özellikleri nedeniyle kümes hayvanlarının (tavuk, hindi, kaz, ördek, devekuşu, güvercin ve diğerleri) yetiştirilmesinde de kullanıma uygundur. Hazırlık, paspasların etrafındaki yataklara, yuvalara ve muhafazaların en yağışlı alanlarına püskürtülmelidir.

Logic Sept + ıslak yatak hastalıklarını, civcivlerin ishali, koksidiyozis, kanatlı ateşini önler ve solunum yolu hastalıklarının görülme sıklığını azaltır. Sinek larvaları önemli ölçüde azalır.

Sığır Yetiştiriciliği : 

Logic Sept +, sığır yetiştiriciliğinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. İnekler için dinlenme odalarında, özellikle meme altı ve ahırların nemli alanlarında kullanılması tavsiye edilir. Derin altlığın yanı sıra buzağı bölmelerinde de kullanılabilir.

Logic Sept + kullanımı mastitis, deri hastalıkları, uzuv hastalıkları ve ishal ve solunum yolu hastalıklarının oluşumunu sınırlar.

Domuz Yetiştiriciliği : 

Logic Sept + özelliklerinden dolayı, domuz yetiştiriciliğinde kullanım için idealdir.

Ürünümüz ishal, Artrit, Domuz gribi, koksidiyoz, viral enfeksiyonlara neden olan mikroorganizmaların varlığını önler ve miktarını önemli ölçüde azaltır.

Koyun Yetiştiriciliği : 

Logic Sept + doğrudan pipete uygulanır. Preparat, ishal, eklem ve tırnak hastalıklarının oluşumundan sorumlu mikroorganizmaları etkisiz hale getirir ve iç mekanlarda yüksek konsantrasyonda amonyak oluşumunu önler. Sinek sayısını azaltır.

At Yetiştiriciliği : 

Ürünün kutuların girişinde kullanılması tavsiye edilir. Logic Sept+, toynak okunun çürümesine neden olan mikroorganizmalar, salgı bezleri, solunum yolu hastalıkları riskinde etkilidir ve odadaki amonyak miktarını azaltır.

Tırnakta apse oluşumunu engeller ve sinek larvalarını önemli ölçüde ortadan kaldırır.

Ürünümüzü at yarışlarında da kullanabilirsiniz. At koşum takımları, at kutuları ve atların taşındığı römorkların dezenfekte edilmesi için uygundur. Doğru dezenfeksiyon, atları daha sağlıklı ve güçlü kılar, bu da kazanma şansını artırır.

Evcil Hayvanlar - Köpekler, Kediler ve Diğerleri : 

Logic Sept + köpek ve kedi yetiştiriciliğinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Düzenli olarak kafeslerde ve ağıllarda kullanan yetiştiriciler tarafından övgüyle karşılanmaktadır. Kedi ve köpek barınaklarında da kullanılabilir, çünkü orada bulunan hayvanlar sağlıklı değildir, böylece hastalıkların yayılmasını azaltabilirsiniz.

Hazırlık, yavruların sağlığını iyileştirerek durumlarını ve refahını etkiler. Hayvanların yaşadığı yeri güçlü bir şekilde kurutur ve viral, bakteri ve mantar öldürücü etkiye sahiptir.

Akvaryumlar, balık tankları : 

Akvaryumların dezenfeksiyonu önleyici bir amaç için veya bir enfeksiyon veya kontaminasyon meydana geldiğinde yapılır. Genellikle ağartıcı bu nedenle kullanılır. Bu temizleme yöntemi güvenli değildir ve balıkların ölümü gibi en kötü sonuçlara yol açabilir. Hijyenik bir ortam sağlamak için özel, toksik olmayan bir dezenfektan kullanmak önemlidir. Özellikleri nedeniyle% 0 alkol içeren Logic Sept + akvaryumların ve akvaryumların dezenfeksiyonunda kullanılabilir.

Ürünümüzü uygulamadan önce balıkları / kaplumbağaları vs. geçici olarak başka bir kaba taşımak ve akvaryumdaki tüm suyu boşaltmak gerekir. Akvaryumdaki kir ve plağın su ile temizlenmesi gerekir. Etkili bir dezenfeksiyon için Logic Sept +, akvaryuma uygulanmalı ve ardından yüzeye bir süngerle işlemden geçirilmelidir. Taşlar ve diğer dekoratif öğeler de LogicSept + ile dezenfekte edilebilir. Son adım ürünümüzün kalıntılarının su ile uzaklaştırılmasıdır. Ürünümüzün alkol içermemesi nedeniyle akvaryumun dezenfeksiyonu balıklar / kaplumbağalar ve diğerleri için daha güvenlidir.

Birlikte hiyjen standartlarını yeni bir seviyeye çıkaralım. Daha rahat olun ve güvende kalın.

Mikroplar giyisilerinize ve ayakkabılarınıza yapışır mı?

Çevremiz virüs ve bakterilerle doludur. Bu virüs ve bakterilerin hepsi sağlığımıza zararlı değildir. Ancak zarar veren virüsler ve bakteriler yıldan yıla evrim geçirirler. Hijyen standartlarımız bu yüzden artık yetersiz geliyor. WHO (Dünya Sağlık Örgütü) dahil, ortak hijyen standartlarının yeniden gözden geçirilmesini öneriyor. Korona virüs gibi mikroplar saatlerce kıyafetlerin ve yüzeylerin üzerinde yaşayabilirler. Bu nedenle kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için sık sık dezenfekte olmamız öneriliyor.

Basit Önleme Ölçümleri Sağlıyoruz

Ayakkabı, kıyafet ve aksesuar gibi kişisel eşyalarımızı da dikkate almamız gerekiyor. Onlarda farklı virüs ve bakterileri bir noktadan başka bir noktaya taşıyabilirler. Ne yapmamız gerekiyor peki? Tam koruyucu giyisilerle mi dolaşmamız gerekiyor? Kesinlikle hayır. Logic Chemie Dezenfeksiyon Tüneli ile üzerinizde bulunan her şey komple dezenfekte oluyor. Kapıdan giren herkes anında virüs ve bakterilerden arınıyor. Böylelikle virüs ve bakteriden arınmış bir ortama girmiş oluyorsunuz.

Özellikler

Logic Chemie Dezenfeksiyon Tünelleri, test edilmiştir. Birkaç dakika içinde müşterilerinizin kiyafetleri ve kişisel eşyaları tamamıyla dezenfekte edilir.

 • Virüs ve bakterilerin yayılmasına engel olun.
 • Makinamızdan geçen insanlar ortalama 30 saniye içinde dezenfekte oluyorlar.
 • Farklı virüs ve bakterileri %99,99 oranında yok eder.
 • Giysilerinize ve eşyalarınıza zarar vermez.
 • Logic Sept dezenfektan markamız her yüzeyde hemen kurur.
 • Daha etkin dezenfeksiyon için hiç alkol içermeyen dezenfektanlarımızı kullanın.
 • Makinamız, ürünü yüzünüze püskürtmez.
 • Makina aynı zamanda içeri girenlerin ateşini ölçer.

Logic Chemie Dezenfeksiyon Tüneli, özellikle tüm şirketlerde ve halka açık yerlerde COVID-19 gibi pandemilere karşı mücadelede mükemmel bir çözümdür.

Dezenfeksiyon Tüneli Nasıl Kullanılır?

Adım 1 - Makineye girin.
Adım 2 - 30 saniye bekleyin. Sensörler yüzünüze dezenfektan püskürtmez. Bu süreçte tüm bedeniniz dezenfekte ediliyor. Ateşinizi ölçtürün ve daha güvende kalın.
Adım 3 - Makineden çıkın.

Dezenfektan Tüneli nerede kullanılır?

Dezenfeksiyon Tüneli, bakteri ve virüslerin yayılmasını engeller. Bu cihaz gıda endüstrisinde, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, belediye binaları ve metro girişlerinde kullanılabilir. Sonuç olarak; Dezenfeksiyon Tüneli, ayakkabınıza, çantanıza, kıyafetlerinize yapışmış bakterileri ve virüsleri yok eder.

Boyutları nelerdir?

Bu Dezenfeksiyon Tüneli bir alüminyum çerçeve, çatı, iki duvar, nozul hattı, sıvı kabı, harici pompa ve sıcaklık ve hareket sensörlerinden oluşur. Sensörler asla yüzünüze dezenfektan püskürtmez.
Boyutları: 85,5cm x 122,5cm x 200cm.

Neden Alkolsüz Logic Sept’i kullanmanızı öneririz?
 • Hiç alkol içermeyen dezenfektanımız tüm yaş gruplarına uygundur.
 • Dermatolojik testte ‘mükemmel’ olarak değerlendirilmiştir.
 • DIN EN 1040, 1500, 14885, 14476’ye göre test edilmiştir.
  Logic Sept, bakterilerin %99,9 giderir.
 • Dezenfeksiyon makinemiz elektrik ile çalışır. Alkol (etanol) çok iletken sıvı olduğu için alkolsüz dezenfektanımızı kullanarak yanma veya patlama riskini önlemiş olursunuz.
 • Alkol bazlı dezenfektanlar yanıcı maddeye dönüşebilirler. Bu nedenle alkollü dezenfektan, binanın güvenliğini riske atar.
 • Alkolsüz, biyo bazlı ve aynı zamanda çevre dostudur.
Cihazımız size hangi avantajları sağlar?

1. Otomatik Püskürtme Fonksiyonu : Cihazımız hareket sensörlerine sahiptir. Bir kişinin girdiğini algılar ve dezenfeksiyon işlemine otomatik başlar.
2. Hızlı Dezenfeksiyon İşlemi : Tüm bedeninizi ve eşyalarınızı anında dezenfekte eder.
3. Kızılötesi Ateş Ölçümü. Ses ve Işık Alarmı : Temassız sıcaklık ölçümü, yüksek hassasiyetli endüstriyel kızılötesi spektrum sensörü kullanılarak gerçekleştirilir ve bir siyah cisim radyasyon kaynağı ile kalibre edilir.
4. Püskürtme Sistemi : Sis püskürtme çıkışı, doğrudan insan yüzüne püskürtmeyi önleyecek biçimde tasarlanmıştır.
5. Hızlı Kurulum :
Cihazın yönetimi basit ve hızlıdır. Elektriğe bağlayınız ve alkolsüz Logic Sept+ ürünümüzü ekleyiniz. Kurulum hazır. Cihaz otomatik çalışacaktır.

El Dezenfektan Makinası Ne Yapar?

El Dezenfektan makinamız tamamen temassız çalışmakta. Birkaç saniye içinde basit, fakat etkili el dezenfeksiyon deneyimi yaşıyorsunuz. 4 hizmet bir makinada;
1.
El Dezenfeksiyonu
2.
Kişisel Eşyaların Dezenfeksiyonu
3.
Ateş Ölçümü
4. Reklam ve Video Sunumu
Logic Sept Alkolsüz dezenfektanı kullanın. Müşterilerinize, ziyaretçilerinize ve işçilerinize en iyi dezenfeksiyon deneyimini sağlayın.

El Dezenfeksiyon Makinası Nasıl Kullanılır?

El dezenfeksiyon makinası hem eğlenceli, hem de etkili.
1. Cep telefonunuzu, anahtarlarınızı, cüzdanınızı UV bölümüne koyunuz. Bu bölüm kişisel eşyalarınızı koyacağınız yerdir.
2. Ellerinizi el bölmesine koyunuz.  Sensörler ellerinizi görür. Aynı zamanda ateşinizi ölçer.
3. Makina dezenfeksiyon işlemine başlar. 
4. Birkaç saniye sonra yanıp sönen ışık dezenfeksiyon işleminin bitmiş olduğunu gösterir.
5. Ellerinizi el bölmesinden çıkartın ve ovalayın.
6. Bu makine ateşinizi ölçer. Bu işlem sağlığınız için önemli bir detaydır. Dezenfeksiyon işlemi bitmiştir. Elleriniz artık mikroplardan arınmıştır.

El Dezenfektanın Avantajları Nelerdir?
 • Sizi ve sevdiklerinizi korur.
 • Birkaç saniye içinde bakteri ve virüsleri yok eder.
 • Sık sık hastalanmanızı ve doktora gitmenizi önler.
 • Güvenilir ve doğru dezenfeksiyon sağlar.
 • Tüm yaş gruplarına uygundur.
 • Hem ellerinizi, hem de kişisel eşyalarınızı dezenfekte eder.
 • Cihaz üzerinde, şirketiniz için video ekranında reklamınızı yapabilirsiniz.

 

El Dezenfektan Makinası Nerelerde Kullanılır?

Bu el dezenfektan makinası bar ve restoranlarda kullanılır. Giriş kapısının yanına yerleştiriniz. Ayrıca belediye binalarına, ofis binalarına, küçük işletmelere, eczanelere, okullara ya da açık hava ortamlarına yerleştirebilirsiniz cihazı.

Ölçüleri Nelerdir?

Makine portatiftir, bu yüzden her yere yerleştirebilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?
 • Hiç alkol içermeyen dezenfektanımız tüm yaş gruplarına uygundur.
 • Dermatolojik testte ‘mükemmel’ olarak değerlendirilmiştir.
 • DIN EN 1040, 1500, 14885, 14476’ye göre test edilmiştir.
  Logic Sept, bakterilerin %99,9 giderir.
 • Dezenfeksiyon makinemiz elektrik ile çalışır. Alkol (etanol) çok iletken sıvı olduğu için alkolsüz dezenfektanımızı kullanarak yanma veya patlama riskini önlemiş olursunuz.
 • Alkol bazlı dezenfektanlar yanıcı maddeye dönüşebilirler. Bu nedenle alkollü dezenfektan, binanın güvenliğini riske atar.
 • Alkolsüz, biyo bazlı ve aynı zamanda çevre dostudur.

El Temizleyici Makinemiz Paradan Tasarruf Etmenizi Sağlar
Bu Makine Su, Sabun ve Kağıt Tüketimini Azaltır.

Manuel cihazlar 5L dezenfektanı 500 kişiye kullanır. Aynı miktarda dezenfektan ve bu makinayı kullanarak 3.500 kişiyi dezenfekte edebilirsiniz.
Bu cihaz temassız özelliği nedeniyle virüs ve bakterilerin kalabalık ortamlarda hızla yayılmasını önler. Aynı zamanda ateşinizi ölçer.

Hijyen Standartlarını Birlikte Yükseltelim. Daha Rahat Hissedin ve Güvende Kalın.

Nasıl Bir ULV Makinesi Kullanmalısınız?

Logic Chemie ULV makinesi, bir odayı veya kapalı alanı dezenfekte edebilen portatif bir soğuk sisleme sistemidir. Soğuk sisleme sadece yüzeylerde değil, havada asılı bulunan virüsler ve bakteriler üzerinde de etkilidir.

ULV Makinesini Kullanmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

1. Maske ve gözlük takın (gözlerinizi ve burnunuzu koruyun).
2.
Koruyucu giysiler giyin (uzun pantolonlar, bot, vb.)
3.
Dezenfeksiyon sırasında odada başka insan veya hayvan bulunmadığından emin olun.
4.
Farklı bir dezenfektan kullanıyorsanız, ilk başta yüzeylere test edin. Logic Sept alkolsüz dezenfektanımız herhangi bir zararlı madde içermez.
5.
Tüm dolapların kapılarını, çekmecelerini, vb. açınız.
6.
Odanın arka köşesinden/duvardan başlayarak 6 ile 10 adım mesafe koyarak başlayın.
7. Dezenfektanı kurumaya bırakın.

Neden Logic Sept alkolsüzü, ULV makinamız ile kullanmanızı öneriyoruz?

Logic Chemie Dezenfeksiyon Tünelleri, test edilmiştir. Birkaç dakika içinde müşterilerinizin kiyafetleri ve kişisel eşyaları tamamıyla dezenfekte edilir.

 • Virüs ve bakterilerin yayılmasına engel olun.
 • Makinamızdan geçen insanlar ortalama 30 saniye içinde dezenfekte oluyorlar.
 • Farklı virüs ve bakterileri %99,99 oranında yok eder.
 • Giysilerinize ve eşyalarınıza zarar vermez.
 • Logic Sept dezenfektan markamız her yüzeyde hemen kurur.
 • Daha etkin dezenfeksiyon için hiç alkol içermeyen dezenfektanlarımızı kullanın.
 • Makinamız, ürünü yüzünüze püskürtmez.
 • Makina aynı zamanda içeri girenlerin ateşini ölçer.

Logic Chemie Dezenfeksiyon Tüneli, özellikle tüm şirketlerde ve halka açık yerlerde COVID-19 gibi pandemilere karşı mücadelede mükemmel bir çözümdür.

ULV makinasının avantajları nelerdir?

ULV makinası ile yaptığınız dezenfektan süresi diğer dezenfektan yöntemlerinden daha az zaman ister. Az dezenfektan kullanıp, maksimum etkiyi alırsınız. Bu yöntemle odada bulunan tüm nesneler ıslak kalmazlar, sadece hafif nemli olurlar ve hemen kurumaya başlarlar. Logic Sept alkolsüz ile kullanırsanız, en küçük ve en büyük çatlaklara ve köşelere bile girebilirsiniz, bu da dezenfeksiyonu daha etkili hale getirir.

ULV makinalarını nerede kullanabilirsiniz?

1. İş Yerlerinde
2. Üretim Tesislerinde
3. Depolarda
4. Araçlarda
5. Toplu Taşımalarda,
6. Açık Hava Ortamlarında

ULV Makinasının Özellikleri Nelerdir?
 • Voltaj: 220V AC, 50/60 Hz,
 • Güç: 1400W,
 • Kapasite: 5L,
 • Boyut (U x G x Y): 5*35*50 cm

Neden Logic Sept alkolsüzü, ULV makina ile kullanmanızı öneriyoruz?

- Alkolsüz dezenfektanımız tüm yaş gruplarına uygundur.
- Dermatolojik testlerde ‘mükemmel’ olarak değerlendirilmiştir.
- DIN EN 1040, 1500, 14885, 14476’ye göre test edilmiştir.
- Logic Sept, bakterilerin %99,9’unu giderir.
- Dezenfeksiyon makinemiz elektrik ile çalışır. Alkol (etanol) çok iletken sıvı olduğu için alkolsüz dezenfektanımızı kullanarak yanma veya patlama riskini önlemiş olursunuz.
- Alkol bazlı dezenfektanlar yanıcı maddeye dönüşebilirler. Bu nedenle alkollü dezenfektan, binanın güvenliğini riske atar.
- Alkolsüz, biyo bazlı ve aynı zamanda çevre dostudur.