Ürün Görseli

Ürün Bilgileri

Nerelerde Kullanılır ?
Hastanelerdeki Bakterilerde
 Okullardaki Bakterilerde
 Toplu Taşıma Araçlarındaki Bakterilerde
 Evlerdeki Bakterilerde
 Restaurantlardaki Bakterilerde
Sosyal Tesislerdeki Bakterilerde
Ofis Ortamındaki Bakterilerde

Hangi Sorunlarda Kullanılır? 
Ciltteki Bakteri Sorunları

İçindekiler :

ÖNCE

SONRA

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Alkollü dezenfektanların sağlığımıza aşırı derecede zarar verdikleri bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır. O zaman ellerimizi nasıl koruyabiliriz ? %0 alkol ve özel bileşenleri sayesinde etkili ve uzun süreli koruma sağlar, bakteri ve virüsleri yok eder. Sektörde öncü marka. Bağımsız laboratuvar testleri, ürünümüzün 3 yaşından büyük her birey için uygun olduğunu gösteriyor. Logic Sept+ bu nedenle ana okullarında, okullarda, kreşlerde ve bakım evlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yaygın dezenfektanların yan etkilerinden kurtulun ve yenilikçi formüllerimizden faydalanın. Çevre dostu ve sağlığınıza zarar vermeyecek, içerisinde hiç alkol bulundurmayan dezenfektanımızdan faydalanın.

– DIN EN 14476,
– DIN EN 1500 
– DIN EN 1040’e göre test edilmiş.
– Dermatoloji testinde „mükemmel“ olarak derecelenmiştir.
– Tüm cilt tiplerine uygundur.
– 3 yaşından itibaren kullanılır.
– Alkol içermez.
– Zararlı maddeleri içermez.
– 3 saat boyunca etkisini gösterir.

Logic Sept+ sağlığınız için en iyisi. Alkol içermeyen (%0) dezenfektanımızla kendinizi zararlı bakteri ve virüslere karşı koruyun. Dezenfektanımız küf bakterileri, çok dirençli mikroplar (MRSA), zarflı virüsler (korona virüs), SARS, Herpes Simplex, kuş gribi (HSN1), domuz gribi (H1N1), HBV, HIV, HCV vb bakterileri etkisiz hale getirir.

Uygulama Alanları nelerdir?

Logic Sept+ zarflı virüsleri (korona virüs tipleri, SARS, vb.) ve bakterileri yok etmek için özel tasarlanmış ve alkol içermeyen bir dezenfektandır. Bu ürün el ve cilt için uygundur. Bu yüzden, Logic Sept+’ı çocuklar ve yaşlılar rahatlıkla kullanabilir. Alkolsüz dezenfektanımız sadece tıp alanında değil, günlük hayatınıza ve iş yerinizde de kullanabilirsiniz. Alkol içermeyen Logic Sept+’ı günlük yaşamda, ofis ortamında ve hastanelerde kullanabilirsiniz.
Logic Sept+’ı evinizde, iş yerinizde, anaokullarda, kreşlerde, okullarda, üniversitelerde, otellerde, barlarda, restorantlarda vb. daha fazla alanlarda kullanın. Kendinizi, ailenizi ve müşterilerinizi %0 risk ile koruyun.

Logic Sept+’ı kullanmadan önce neleri bilmeniz gerekir?

Logic Sept+, benzalkonyum klorür ve aloe veradan oluşur. Özel formülümüz, cildinizi ve ellerinizi en az 3 saat korur. Bu nedenle, ellerinize ve uyguladığınız yüzeylere bakteri ve virüslerin yerleşmesine izin vermez. Dermatolojik ve diğer laboratuvar testlerinde herhangi bir yan etki tespit edilmemiştir. Hamileler ve bebek emziren anneler için kullanımı uygundur.  

Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşumunda, doktorunuza ya da eczacınıza danışın.

Logic Sept+ nasıl uygulanır?

Cilt ve el dezenfeksiyonu için 1-2 ml Logic Sept+ yeterlidir. Bu miktar ellerinizi tamamıyla kaplar. Ellerinizin tamamıyla kurumasını bekleyin. Bu işlem birkaç saniyenizi alır. Geleneksel dezenfektanların dezenfeksiyon gücü sadece birkaç dakika sürer. Logic Sept+ ise en az 3 saate kadar sizi korur. Hiç alkol içermeyen dezenfektanımızı her el yıkamadan sonra güvenle kullanabilirsiniz.

ANİMASYON

VİDEO

Uygulama Alanları

Çocuklarda El Temizliği

Yetişkinlerde El Temizliği

Doktorlarda El Temizliği

Cerrahi Aletlerin Temizliği